|
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef IKUNAS
|
Mathew Russell-jones, Stuart Garrett, Chris Hipsley, Bruce Gaal, Andrew Dummett
|
Race 1 |
0 |
|
|
Rosebud and McCrae LSC |
Rosebud LSC ROSEBUD 19
|
Aurey Vasta, Alain Stewart, Grayden Sheehy, Michael Wyllie, Matthew Baker
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook MOLLYMOOK MARLINS
|
Rafe Garnon, Cohen Smith, Dylan Jacobs, Marty Drysdale, Joel Bartlett
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach NOAHS
|
Daniel Mcatamney, Simon Tarrant, Tim Woods, Bill Hunter, Craig Kelly
|
Race 1 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff MUFFIN MEN
|
Rhys Martin, Callen Boulton, Morgan Evans, Andrew Robinson, Ian Martin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi ZOIDBERGERS
|
Teddy Meiners-edwards, Edward Murray, Paul Stradbrook, Owen Wynne, Harvey Barratt
|
Race 1 |
0 |
|
|
Yamba SLSC Inc |
Yamba GOLD
|
Matthew Plummer, Matthew Thompson, Shaun Adamson, Nicholas Bell, Steven Wiblen
|
Race 1 |
0 |
|
|
Corrimal SLSC |
Corrimal UNDER 19S
|
Sean Engel, Blake Riordan, Matthew Gatwood, Michael Scott, Jason Northey
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay LITTLE HOGS
|
Tim Williamson, Daniel Blank, Lewis Price, Ryan Cotterill, Bruce Zillman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Callum Hartley, Todd Williams, Steven Verbooman, Clay Davis, Grant Cooper
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Matthew Weatherstone, Benjamin Pons, Mark Lea, Joel Croft, Kane Hughes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Torquay SLSC |
Torquay THIRSTY CAMELS
|
Zach Anderson, Brett Mazouris, Taz Cockerill, Jackson Mccaffrey, Jackson Costa
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Burning Palms SLSC |
Burning Palms DIRTY DOGS
|
Clifford Gerathy, Sean Gilchrist, Matthew Taylor, Kelvin Mason, Jack Emery
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bilgola SLSC |
Bilgola GOLD
|
Nathan Udy, Caleb Jones, Cameron King, Jack Tomkins, Don Mcmanus
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Warriewood SLSC |
Warriewood WARRIEWOOD CHEIFTANS
|
Matthew Byrne, Chad Schimek, Cameron Green, Zachary Grisdale, Matt Sheridan
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach HELMETS
|
Matthew Anderson, Adam Houghton, Jaxson Prince, Joel Houghton, Paul Nicholls
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy BEANSTALKS
|
Doug Bone, Alex Brown, Torin Calf, Jack Hook, Shaun Taylor
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads A
|
Jamie Mckinless, Keith Strajnar, Corey Dietrich, Oscar Grimshaw, Zack Cerlenizza
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Warriewood SLSC |
Warriewood WARRIEWOOD MAROON
|
Matthew Collins, Timothy Collins, Mitchell Grotte, Dylan Hartcher, Dino Pasqualini
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland ALEX ARCHERS
|
Edward Howell, Ryan Gruell, Chris Goodluck, Stuart Dickson, Stephen Davies
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Bulli GOLD
|
Mitchell Brown, Matt Kettle, Mason Roscoe, Paul Jones, Dean Roberts
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa HEARTBREAKERS
|
Nathaniel Crain, Dan Heppell, Jacob Mcdonald, Jock Barnes, Damien Clayphan
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy JUNIOR BURGERS
|
Daniel Gregory, Andrew Brown, Jacob Gregory, Gavin Scott, Mark Broome
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe PASS
|
Peter Holliday, Anthony Omahony, Steven Ponting, Steven Martin, Tim Mcfarlane
|
Race 1 |
0 |
|